your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Nux Nux napisał(a) o Educazione siberiana

Najciekawsze w tym filmie jest to, że jest produkcji włoskiej, a nawet został uznany za część dziedzictwa kulturowego Włoch, natomiast większość aktorów jest Litewskich. Mając to na uwadze wydaje się, że film jest po prostu o mafii. Rola Malkovicha jak zawsze udana. Chociaż niektórzy mogą powiedzieć, że taka jak zawsze ;-).

7 gwiazdki

Nux Nux ocenił(a) Educazione siberiana i 4 inne filmy

7 gwiazdki

Nux Nux napisał(a) o Killer Joe

... No, dobrze... Lepszy niż się wydaje na początku, ale... Mózgogrzmot straszny. Myślę, że mogę zrobić lekki spoiler - morał jest prosty nie baw się zapałkami.

7 gwiazdki

Nux Nux ocenił(a) Killer Joe

7 gwiazdki

Nux Nux napisał(a) o Django

Krwawe przesadnie - jak to u Tarantino - ale w sumie jucha nie leje się rzekami. Dobre jeśli ktoś chce się trochę rozerwać, albo nauczyć się wymawiać nazwę frameworka opartego na Pythonie ;-)

7 gwiazdki

Nux Nux ocenił(a) Django

7 gwiazdki

Nux Nux ocenił(a) Wątpliwość i 2 inne filmy

10 gwiazdki

Nux Nux napisał(a) o Opętanie

Trochę pomieszanie komedii romantycznej z propagandowym filmem dla polonistów i historyków sztuki (zwłaszcza ta scena na cmentarzu)... Ale w sumie przyjemny w oglądaniu film.

7 gwiazdki

Nux Nux ocenił(a) Opętanie

7 gwiazdki

Nux Nux napisał(a) o Aladdin and the Death Lamp

Zapowiada się niby nietypowo - Aladyn jest Indiana Jonesem, a dżiny są starą rasą podstępnych demonów... Potem jednak pomysł traci urok, sypią się drętwe dialogi i kanciasta gra aktorska. To wszystko dobijają dzięki czarów ukradzione z gry Heroes 2...

2 gwiazdki

Nux Nux ocenił(a) Brudny Glina i 1 inny film

7 gwiazdki

Nux Nux napisał(a) o Next Friday

Seriously? Twoja przewidywana ocena 6? WTF?! Filmaster jeszcze nigdy się aż tak nie pomylił. Ten film nie jest nawet aż tak zły, żeby być śmieszny. Beznadziejne gagi, reżyser spał, a aktorzy też nie bardzo wyciągali ten film za uszy. No chyba, że ta lepsza część zaczyna się za połową... Nie dotrwałem.

1 gwiazdki

Nux Nux ocenił(a) Next Friday

1 gwiazdki

Nux Nux ocenił(a) Sztuczki i 3 inne filmy

9 gwiazdki

Nux Nux napisał(a) o Wszystko za życie

Może po prostu lubię filmy drogi, ale oglądałem go drugi raz i dalej był dla mnie ciekawy i to mimo jego długości :-).

10 gwiazdki

Nux Nux napisał(a) o Contagion: Epidemia strachu

Jako powiedzmy... fabularyzowana publicystyka - dobry, ciekawy film. Jeśli ktoś oczekuje dreszczowca, to mocno się zawiedzie. Mam wrażenie, że reżyser trochę się nie postarał, co prawda nie oszczędzał głównych aktorów, ale napięcia nie udało się zbudować. Może trochę zbyt realistyczne to wyszło?

8 gwiazdki

Nux Nux ocenił(a) Contagion: Epidemia strachu i 1 inny film

8 gwiazdki

Nux Nux ocenił(a) Moneyball i 7 innych filmów

8 gwiazdki

Nux Nux napisał(a) o John Carter

W kwestii fizycznego realizmu tego filmu (a autorzy próbują go przedstawiać jako w miarę realny) mogę powiedzieć tylko tyle - czy jesteście wstanie rzucić 20 kilogramowym na 500 metrów?... Fabuła mało oryginalna, świat bardzo pobieżnie zarysowany.

4 gwiazdki

Nux Nux ocenił(a) John Carter

4 gwiazdki

pokaż więcej